" />Lidyabet Para Çekme Çeşitleri - Lidyabet Ödeme Yöntemleri
bahis

Lidyabet Para Çekme Çeşitleri

Lidyabet para çekme çeşitleri konusunda aslına baktığınızda farklı üç işlem yöntemi bulunmaktadır. Finansal özgürlük politikası gereği firma her zaman her üyesine tercih seçenekleri sunmaktadır. Böylece kişiler kazançlarını çekmek istediklerinde ise kararlı bir şekilde site üzerinden istedikleri her hangi bir saat diliminde kolaylıkla çekmektedir. Yani burada anlayacağınız şey para çekme işlemini gerçekleştirmek için kesinlikle sizlerin de ödeme kurallarına ve şartlarına uyum sağlayarak ödeme istemeniz olacaktır.

Dolayısıyla bu tür eylemlerde farklı bir yöntem görüldüğü taktirde firma size ödemenizi yapmamaktadır. Lidyabet kuralları gereği ödeme formatına uymayan kişilerin ödemesini yapmaz iken ödeme kurallarına uyan kişilerin ödemelerini ise o gün içerisinde kesinlikle yapmaktadır.

Lidyabet Para Çekmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Lidyabet para çekmek için ne yapmak gerekir diye düşünmenize artık gerek yok araştırmalarımızın sonucunda ise mevcut hesabınıza yada yeni açmış olduğunuz hesabınıza kesinlikle bir kere de olsa para yatırmış olmanız gerekmektedir. Yatırmış olduğunuz bu parayı 1.30 oran şeklinde site üzerinden kullanarak kazanç elde etmelisiniz. Kazanç elde ettiğiniz takdirde artık sorun kalmayacak ve ödemenizi alacaksınız. Buda Lidyabet firmasının kendine göre kullanıcı üzerinden almış olduğu bir önlemdir. Ayrıca hesabım menüsü içerisinde bulunna para çekme formu bularak üzerine tıklayın ve açın ödeme almak istediğiniz limiti girin ve ödeme talimatınızı vermiş olunuz.

Lidyabet Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Lidyabet para çekme yöntemleri nelerdir konusunda sizlere cep bank, havale ve ecopayz sistemlerini rahatlıkla kullanabileceğinizi belirtmek isteriz. Her zaman için Lidayabet firmasının para çekmek için kullanmış olduğu yöntemlerdir. Bunlardan farklı ise sanal cüzdanlar bulunmakta sizler de farkı yakalamak için para çekme yöntemlerini detaylı olarak incelemenizi rica ediyoruz.

Lidyabet Para  Çekme Limitleri Nedir?

Lidayabet para çekme limitleri nelerdir denilidiğinde ise sizlerin banka havalesi ile 100 TL ile 25 bin TL arasında para çekebileceğinizi belirtmek isteriz. Ayrıca cep bank ile ise 100 TL ile 1000 TL arasında para çekebilirsiniz. Ecopayz ile ise 100 ile 10 bin TL arasında para çekebilirsiniz. Lidyabet para çekme çeşitleri konumuza burada son veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir