" />Pokerklas SMS Gönderimi Şikayetleri - Pokerklas SMS İptali
bahis

Pokerklas SMS Gönderimi Şikayetleri

Pokerklas sitesinde üyeler ile 24 saat, pokerklas sitesinde üyeler ile kesintisiz ve çözüm odaklı bir şekilde iletişim kurulmaktadır. Site içerisindeki her türlü güncelleme, her türlü kampanya, her türlü duyuru, farklı yöntemler üzerinden kullanıcılara aktarılmaktadır. Tercih edilen yöntemlerden bir tanesi de, SMS yani kısa mesaj sistemi olarak belirlenmiştir ve üye olan herkese, bu yöntem aracılığı ile bildirim yapıldığı görülmektedir. Bazı kullanıcılar tarafından, pokerklas üyeleri tarafından gönderilen kısa mesajların alınmak istenmediği ifade edilmiş ve bu soruna ya da bu uygulamaya son vermek amacıyla, pokerklas SMS gönderimi şikayetleri şeklinde paylaşımların internet üzerinde yer almaya başladığı görülmüştür. Önce sistemin çalışma mantığını, sonra katılım esaslarını ve sonra iptal esaslarını öğrenmeniz gerekecektir.

Pokerklas SMS Uygulaması Zorunlu mu?

Sisteme katılım ne yazık ki zorunludur. Üye olma esnasında sizler ile kurulacak irtibat için, ihtiyaç duyulan cep telefon numarası, üyelik kayıt formu üzerinde talep edilmektedir. Telefon numarasını yazmadan, üyelik işleminin gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Bu aşamadan sonra, üyelik onaylandığı andan itibaren, her türlü güncelleme ve duyuru kısa mesaj aracılığı ile vermiş olduğunuz cep telefonuna gönderilmeye başlanacaktır.

Pokerklas SMS Uygulaması İptal Edilir mi?

Sistemin çalışma prensibi veya sistemin çalışmaya başlama prensibi yukarıda açıklanmıştır. Bu aşamadan sonra, yani aktif olarak kısa mesajlar gelmeye başladıktan sonra, bu sistemi iptal etmeniz, gelen kısa mesajları durdurmanız elbette ki mümkündür. Üye olmak zorunludur ancak, üye olunan sistemden çıkılması konusunda inisiyatif üyelere bırakılmış durumda bulunmaktadır.

Pokerklas SMS Gönderimi Nasıl İptal Edilir?

Bu yönde üyelerin yani kullanıcıların, hesap açan şahısların bizzat başvuru yapması gerekecektir. Pokerklas SMS gönderimi şikayetleri karşısında iptal işlemini gerçekleştirilebilmesi için, [email protected]  elektronik posta adresine bizzat üye tarafından mail gönderilmesi gerekecektir. Ayrıca bu sistemin dışında, ana sayfada bulunan canlı destek hattı üzerinden kurulacak İletişim ile de sistemin sonlandırılması mümkündür. Burada önemli olan doğru şahsın yani gerçek üyenin kullanıcı adı ile birlikte sisteme giriş yapması, siteye giriş yapmasıdır. Başka şahsıs sizin hesabınıza giriş yaparak, sistem dışına çıkma gibi bir uygulamayı gündeme getiremez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir